Medarbejdere

Mette_267x200px
Mette Navntoft
Forstander og kontakt ved elevoptag
Lone
​Lone Guldbæk Karlsen
Uddannelsesleder og viceforstander
AnnetteH
Annette Holst
Botræner og administration
Thomas Overby
Leder af landbrugslinjen

I tvivl om hvem du skal kontakte?

Du kan finde telefonnummer, mail og kontaktformular her:

DortheN
Dorthe Nørskov
Driftsleder og faglærer heste

Udslusning
Jette
Jette Hauge
Botræner og udslusning
Bent
Bent Lund Lauridsen
Jobkonsulent
Ingrid Hornstrup
Evaluering og Status
Holger Nielsen
Driftleder og faglærer mark og værksted
Susanne Nygaard Bertelsen
Faglærer køkken

Interne praktikker
Brian Pedersen
Driftleder og faglærer kvæg
Emma Jacobsen
Driftleder og faglærer svin
Trine Hammelsvang
Faglærer heste
Mette Helberg
Administration og morgenvagt

Faglærer heste
Gitte Rosenkilde Kristensen
Faglærer have/anlæg
Charlotte Clausen
Botræner og lærer
Annette Madsen Glavind
Botræner
John Hviid
Driftleder og faglærer have/anlæg
Peter Holm
Faglærer metalværksted

Pedel
Brian Holm Facius
Morgenvagt og botræner
Kim Erfurt
Idrætspædagog og botræner

UFL 8800
Karsten Klitte
Botræner
Heidi
Heidi Reippurt
Psykolog og udviklingskonsulent
Jeppe Svane
IT - Systemadministrator
Birgitte Jensen
Botræner
David Marston
Driftsleder og faglærer køkken
Anette Louise Kirkegaard
Evaluering og status

Botræner
Anja Lynge
Faglærer butik
Ole_267x200px
Ole Lauritsen
IT medarbejder
Margit Nielsen
Medhjælper Have og Anlæg
Camilla Hansen
Medhjælper Lynggården
Brit Døssing
Medhjælper heste
Bine Jensen
Medhjælper grise

Pt: På barsel
Kaspar Eriksen
Pedel
Anita Jensen
Medhjælper heste
Aksel Pedersen
Medhjælper grøntsagsafd.
Ivan Holdgaard
Medhjælper grøntsagsafd.
Kristian Berg Kildeholm
Botræner
Bo Jacobsen
Medhjælper Have og Anlæg
Dorthe Johansen
Botræner og praktikker

UFL8800
Karen Eriksen
Medhjælper grøntsagsafd
Michael Tholstrup
Medhjælper Have og Anlæg
Scroll til toppen

Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.